Чергуючи матчі з тренуваннями
У вівторок «біло-сині» провели одне тренування в Marbella Football Center. Увечері у команди було теоретичне заняття.
У середу вранці, напередодні гри з «Малагою», «Динамо» повним складом також провело тренування. Акцент в ній робився на відпрацювання стандартних положень - штрафних і кутових. Контролював цей процес Олег Блохін, в той час як Сергій Ребров і Сергій Федоров займалися з другою групою, що на сусідньому міні-полі.
У відмінному настрої, незважаючи на напружену роботу, перебувають не лише футболісти, а й тренери. Коли заняття динамівців вже почалося, на сусідньому полі якраз нагороджували дніпропетровський «Дніпро», який переміг на турнірі AdF Diamonds Cup. «Просто ми там не брали участь - в жартівливому тоні сказав наставник динамівців, підморгнувши Сергію Реброву, - Сірий, кубок упустили!». «У нас в музеї таких багато!» - посміхаючись, парирував Сергій Станіславович.
Одужуємо
Приємні новини прийшли з лазарету. Як повідомив головний лікар команди Леонід Миронов, всі три гравця, які в останні дні тренувалися за окремою програмою, йдуть на поправку. Поглиблені обстеження Дьємерсі Мбокані показали, що погані підозри не виправдалися, і серйозного пошкодження у конголезького форварда немає. Дискомфорт, на який він скаржився, був пов'язаний з вродженою плоскостопістю.
Стан Євгена Хачеріді, у якого було пошкоджено коліно, з кожним днем все краще і краще, і завтра планується його повернення до загальної групи. Навіть візуально тренування у обох гравців стали інтенсивніше, проте, за словами Леоніда Андрійовича, відразу «кидати в бій» їх не рекомендується, і тому навантаження зростають поступово.
Що стосується Джермейна Ленса, то він, за словами клубного лікаря, практично здоровий. Сьогодні Джермейн вже тренувався в загальній групі, беручи участь в двохсторонці, яку Сергій Ребров проводив на маленькому полі. Однак у сьогоднішньому матчі з «Малагою» ні Джермейн, ні Мбокані і Хачеріді брати участь не будуть.
Останні зміни в календарі контрольних матчів
Утвердився остаточний розклад контрольних матчів «Динамо» під час другого збору.
Отже, сьогодні, о 19:00 за київським часом, «біло-сині» в гостях зіграють з «Малагою» Бернда Шустера. Вже завтра в 18:00 динамівці зустрінуться з командою «Марбелья» на полі тренувального центру Marbella Football Center. А в неділю відбудеться остання гра нашої команди на цьому зборі проти болгарського клубу «Любимец». Початок зустрічі - о 17:30 за Києвом.