Екс-гравець «Динамо» Нінкович пожертвував 80 тисяч євро для хворої на лейкемію

Динамо Київ 13 Лютого, 09:49 749
Екс-гравець «Динамо» Нінкович пожертвував 80 тисяч євро для хворої на лейкемію   | 19-27
Колишній півзахисник київського «Динамо», а нині гравець «Црвени Звєзди» Мілош Нінкович зробив благодійний внесок у розмірі 80 тисяч євро для хворої дворічної дівчинки Уні Савич.

Колишній півзахисник київського «Динамо», а нині гравець «Црвени Звєзди» Мілош Нінкович зробив благодійний внесок у розмірі 80 тисяч євро для хворої дворічної дівчинки Уні Савич.

За інформацією видання Naslovi.net, при переказі коштів 29-річний футболіст наполягав на анонімності, і про бажання допомогти повідомив тільки родичам хворої. Однак, новина про благодійність гравця сербської «Црвени Звєзди» не залишилася непоміченою.