Попов залишиться у «Вест Бромі»

Динамо Київ 13 Лютого, 13:59 830
Попов залишиться у «Вест Бромі»     | 19-27
Прем`єр-ліга не дозволила трансфер македонського захисника у «Болтон».

Англійський «Болтон» не зміг підписати Горана Попова на правах оренди.

«Болтон» подав апеляцію на рішення Прем'єр-ліги, яке не дозволяло переходу македоцня до складу «Вондерерз». Проте і на цей раз «Болтон» залишився ні з чим.

Як повідомляє Pro Динамо Київ, раніше «Болтон» домовився з «Вест Бромвічем» про суборенду Горана Попова. Керівництво «Болтона» хотіло скористатись правилом так званої «екстренної оренди», яке дозволяє клубам Чемпіоншипа навіть після закриття трансферного вікна орендувати гравців у інших англійських клубів. Однак футбольні органи Англії заблокували перехід, посилаючись на те, що права на македонця належать іноземному клубу - київському «Динамо».