Перед сьогоднішнім матчем Ліги Європи Скендербеу - Динамо звернули увагу на той факт, що в Албанії забивали м'ячі футболісти поки тільки однієї української команди.
Динамівці Києва могли розписатися у воротах 17 Ненторі ще чверть століття тому, восени 1982 року, але тоді з політичних мотивів (відсутність дипломатичних відносин між Албанією і СРСР) клуб із Тирани відмовився зустрічатися з біло-синіми в рамках 1/8 фіналу Кубка чемпіонів. Таким чином, останні без боротьби отримали путівку в чвертьфінал.

Виліт і пенальті
Уже в період незалежності жереб тричі зводив між собою представників двох країн. Донецький Металург і Чорноморець не змогли забити на території суперника, причому перший примудрився вилетіти з Ліги Європи, а другий подолав цей бар'єр тільки в серії пенальті.
І лише Зоря не мала проблем у Албанії...
Матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи Скендербеу - Динамо почнеться сьогодні о 22.05.