«Динамо» в Албанії так і не зіграло, а забити змогла тільки «Зоря»

Динамо Київ 23 Листопада, 11:09 1132
«Динамо» в Албанії так і не зіграло, а забити змогла тільки «Зоря» | 19-27
У період незалежності жереб вчетверте звів між собою в європейських турнірах представників України й Албанії.

Перед сьогоднішнім матчем Ліги Європи Скендербеу - Динамо звернули увагу на той факт, що в Албанії забивали м'ячі футболісти поки тільки однієї української команди.

Динамівці Києва могли розписатися у воротах 17 Ненторі ще чверть століття тому, восени 1982 року, але тоді з політичних мотивів (відсутність дипломатичних відносин між Албанією і СРСР) клуб із Тирани відмовився зустрічатися з біло-синіми в рамках 1/8 фіналу Кубка чемпіонів. Таким чином, останні без боротьби отримали путівку в чвертьфінал.

Виліт і пенальті

Уже в період незалежності жереб тричі зводив між собою представників двох країн. Донецький Металург і Чорноморець не змогли забити на території суперника, причому перший примудрився вилетіти з Ліги Європи, а другий подолав цей бар'єр тільки в серії пенальті.

І лише Зоря не мала проблем у Албанії...

Матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи Скендербеу - Динамо почнеться сьогодні о 22.05.