Матчі «Динамо» та «Валенсії» в Лізі Європи на телеканалі 1+1

Динамо Київ 13 Лютого, 15:12 1086
Матчі «Динамо» та «Валенсії» в Лізі Європи на телеканалі 1+1  | 19-27
Перший офіційний матч «Динамо» (Київ) у 2014 році, в 1/16 фіналу Ліги Європи проти ФК «Валенсія», покаже телеканал 1+1.

Налаштовуйте свої телевізори 20 лютого, в четвер, о 20:00.

1+1 буде в прямому ефірі транслювати і зустріч-відповідь команд, яка розпочнеться у четвер, 27 лютого, зі стадіону «Месталья» о 22:05.

О 00:00 кожного з ігрових днів Ліги Європи на телеканалі 2+2 вийде програма «Про Лігу Європи». Будуть показані найяскравіші фрагменти матчів і подана інша цікава інформація.