Станіслав Богуш: «З переходом у «Ворсклу» я нічого не втратив»

Динамо Київ 13 Лютого, 15:21 1048
Станіслав Богуш: «З переходом у «Ворсклу» я нічого не втратив»    | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» обживається у Полтаві.

Воротар Станіслав Богуш, який до цього виступав за два столичні клуби «Динамо» та «Арсенал», розповів про командні плани «Ворскли».

«Вважаю, що з переходом у «Ворсклу» я нічого не втратив, якщо дасть Бог, то ще й надбаю. Зараз я радий, що перебуваю тут.

Приїжджав президент і позначив завдання для «Ворскли» - потрапляння в єврокубки. Будемо намагатися її виконати, у команди є всі можливості для цього. Головне, щоб супроводжувала вдача», - цитує Богуша «Чемпионат.com».