Воротар Станіслав Богуш, який до цього виступав за два столичні клуби «Динамо» та «Арсенал», розповів про командні плани «Ворскли».
«Вважаю, що з переходом у «Ворсклу» я нічого не втратив, якщо дасть Бог, то ще й надбаю. Зараз я радий, що перебуваю тут.
Приїжджав президент і позначив завдання для «Ворскли» - потрапляння в єврокубки. Будемо намагатися її виконати, у команди є всі можливості для цього. Головне, щоб супроводжувала вдача», - цитує Богуша «Чемпионат.com».