- У Динамо в Албанії, схоже, також були проблеми з мотивацією.
- Мені як раз здалося, що кияни хочуть перемогти, але в цілому з командним рухом і креативом у Динамо були проблеми. Біло-сині діяли ннезлагоджено, причому, у всіх лініях. Кожен начебто намагався, але толку від цього не було.
- Швидкі голи дали якійсь із команд перевагу?
- Не скажу, що Динамо або Скендербеу отримали заряд бадьорості. Мені здалося навіть, що за рахунку 1:1 ніхто не хотів більше ризикувати і забивати. Однак Динамо, крім усього іншого, не вистачило ще й функціональної готовності.
- Голи у ворота Динамо влітали дивовижні - з рикошетом від Хачеріді, потім Кендзьора не догледів за опонентом в простій ситуації, потім в центрі оборони утворилася діра. Що трапилося з захистом киян?
- Думаю, це не розслабленість, а може для цих гравців. Вони не можуть діяти краще. Може, і втома позначається, не знаю. Але такого не повинно бути. Мені дивно, що українські команди сезон так погано закінчують. Нібито має бути все навпаки - набрали обертів, дечого досягли в групах, і можна ставити жирну крапку, але виходить інакше..
- Заміна Корзуна в другому таймі - це реакція Хацкевича на кричущі помилки в обороні?
- Можливо, футболіст сам попросив заміну, не знаю. Сказати, що один тільки Корзун винен в чомусь, не можу. Це рішення тренера, який, можливо, хотів посилити певну зону.
- В кінці матчу вийшов Шапаренко, забив молодий Русин. Може бути, варто було з самого початку довірити місце в основі молоді?
- У чемпіонаті УПЛ, думаю, таке дозволено, а ось в єврокубках - не дуже. А якби все пішло ще гірше і рахунок швидко став би, наприклад, 0:2 або 0:3? Тоді всі звинуватили б і тренера, і молодих хлопців в провалі. Так неможна робити. Що стосується гола Русина, то, мені здається, суперник вже розслабився... Хоча применшувати заслуги молодого форварда Динамо також не варто.
- У грудні у наших команд в Лізі Європи буде шанс реабілітуватися...
- Нічого страшного не сталося. І у Зорі, і у Динамо є можливість все виправити. Так, на старті турніру вони грали краще, але і зараз, впевнений, тренери ще можуть зробити правильні висновки і підсилити гру.
Богдан ЛЕОНЧУК