Скільки українські клуби заробили в єврокубковому сезоні 2017/18

Динамо Київ 24 Листопада, 14:28 1685
Скільки українські клуби заробили в єврокубковому сезоні 2017/18 | 19-27
Підрахували дохід українських клубів від участі в єврокубках.

За підсумками 5 турів групових раундів Ліги чемпіонів та Ліги Європи (станом на 24 листопада 2017 року) українські клуби, за підрахунками Футбол 24, в єврокубковому сезоні 2017/18 заробили щонайменше 25,035 млн євро:

«Шахтар» заробив 17,2 млн євро, «Динамо» – 3,8 млн, «Зоря» – 3,32 млн, «Олександрія» – 480 тисяч, «Олімпік» – 235 тисяч євро.

За підсумками 5-го туру ЛЧ і ЛЄ українські клуби не заробили жодного євроцента, програвши всі три матчі («Шахтар» поступився «Наполі», «Динамо» – «Скендербеу», «Зоря» – «Естерсунду»).

Додамо, що окрім призових за спортивні результати, українські клуби за підсумками сезону отримають додаткову суму після розподілення УЄФА доходів від телевізійного пулу.

«Шахтар»

Донецький клуб заробив 17,2 млн євро. За участь в груповому раунді Ліги чемпіонів «Шахтар» отримає 12,7 млн євро. За результати у групі «Шахтар» награв на 4,5 млн євро(три перемоги по 1,5 млн євро кожна; «Шахтар» переміг «Наполі» та двічі «Фейєноорд»).

«Динамо»

Київський клуб заробив 3,8 млн євро. За участь в груповому турнірі ЛЄ «Динамо» заробило 2,6 млн євро. За спортивні результати київський клуб напрацював на 1,2 млн євро (360 тисяч євро за кожну перемогу, 120 тисяч – за нічию; 3 перемоги – над «Скендербеу», «Партизаном» та «Янг Бойз», 1 нічия з «Янг Бойз»).

За кваліфікацію Ліги чемпіонів «Динамо» нічого не отримає, адже призові за відбір ЛЧ призначені лише для чемпіонів своїх країн.

«Зоря»

Луганський клуб заробив в сезоні 2017/18 3,32 млн євро. За участь в груповому раунді Ліги Європи «Зоря» збагатиться на 2,6 млн євро. За спортивні результати «Зоря» має отримати щонайменше 720 тисяч євро (360 тисяч за кожну перемогу; 2 перемоги – над «Атлетіком» та «Гертою»).

«Олександрія»

Клуб з Олександрії заробив в цьому єврокубкому сезоні 480 тисяч євро: 235 тисяч – за участь в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи (пройшли румунську «Астру»), 245 тисяч – за участь в раунді плей-офф ЛЄ (вилетіли від БАТЕ).

«Олімпік»

Донецький клуб заробив 235 тисяч євро за участь в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи. «Олімпік» вилетів від грецького ПАОКа.