«Ми жахливо зіграли в захисті, дозволили дуже легко забити супернику. В атаці у нас також не було завершення. Якби ми зіграли результативніше попереду, ми б дотиснули суперника і виграли.
Звичайно, хотілося вже зараз вирішити всі питання щодо виходу з першого місця, а не відкладати на останній тур».
Віктор Циганков: «Ми жахливо зіграли в захисті, а в атаці не було завершення»
Півзахисник «Динамо» Віктор Циганков прокоментував поразку своєї команди в матчі Ліги Європи проти «Скендербеу».