Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін вважає, що політична ситуація в країні все ще може стати перешкодою для проведення в Києві запланованого на 2 березня матчу 19-го туру чемпіонату України проти «Динамо».
«Це серйозне питання. Зараз складно сказати, адже ситуація може змінитися в один день. Наскільки я знаю, УЄФА дозволила «Динамо» проводити домашній матч у Лізі Європи. У будь-якому випадку це питання ще буде вирішуватися», - наводить слова Палкіна Football.ua