Сергій Палкін: «Питання проведення матчу «Динамо» - «Шахтар» у Києві ще буде вирішуватись»

Динамо Київ 13 Лютого, 19:51 1252
Сергій Палкін: «Питання проведення матчу «Динамо» - «Шахтар» у Києві ще буде вирішуватись»   | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін вважає, що політична ситуація в країні все ще може стати перешкодою для проведення в Києві запланованого на 2 березня матчу 19-го туру чемпіонату України проти «Динамо».

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін вважає, що політична ситуація в країні все ще може стати перешкодою для проведення в Києві запланованого на 2 березня матчу 19-го туру чемпіонату України проти «Динамо».

«Це серйозне питання. Зараз складно сказати, адже ситуація може змінитися в один день. Наскільки я знаю, УЄФА дозволила «Динамо» проводити домашній матч у Лізі Європи. У будь-якому випадку це питання ще буде вирішуватися», - наводить слова Палкіна Football.ua