Екс-захисник «Динамо» Артем Бутенін уклав контракт з ФК «Полтава», про це повідомляє Чемпіонат.com.
24-річний футболіст з 2006 року виступав за «Динамо-2« і дублюючу команду клубу. Влітку 2010-го року був орендований луцькою «Волинню», а в 2012-му - Ліберецьким «Слованом», проте в обох клубах закріпитися не зміг, після чого повернувся до Києва.
За 6-ть сезонів в Першій Лізі Артем провів 171 матч і відзначився вісьмома забитими м`ячами.