Як повідомила у своєму Facebook волонтер Наталія Юсупова, динамівці подарували пораненим героям м'ячі з автографами, шарфи, футболки, а також продукти.
«Футболістів «Динамо» наші воїни чекали як діти Новий рік. Зустріч пройшла дуже бурхливо, хоча видно було, що футболісти просто пригнічені побаченим, поранення у солдатів дуже важкі. Спасибі динамівцям, що сказали дуже важливі слова підтримки, провідали і подякували кожному солдату за захист нас і нашої країни», - написала Наталія.







