Віце-президент київського «Динамо» Олексій Семененко прокоментував майбутній товариський матч між «Спартаком» і «Динамо» присвячений відкриттю в столиці Росії нового стадіону «Відкриття Арена». Зустріч пройде 24 липня 2014.
«Наприкінці грудня, що виглядало як приємний новорічний сюрприз, президент московського «Спартака» Леонід Федун звернувся з офіційною пропозицією до свого українського колеги Ігоря Суркіса, щоб київське «Динамо» взяло участь у відкритті нового клубного стадіону - цитує Семененка кореспондент «Чемпіонат.сom» Артем Омельяненко. - Звичайно, що в «Динамо» на таку ініціативу відреагували позитивно, адже для будь-якого клубу було б вельми престижно взяти участь у такому заході. І «Спартак», погодьтеся, цілком міг би запросити до Москви будь-який інший клуб світу, але перевагу віддав саме нашому.
Після того як були узгоджені всі деталі приїзду киян до столиці Росії, клуби підписали офіційні папери. Були деякі нюанси, пов'язані з термінами проведення цього матчу, оскільки перед цим проходитиме чемпіонат світу, а потім стартують чемпіонат України і єврокубки. Проте все вирішилося позитивно, і «Динамо» пообіцяло, що привезе до Москви найсильніших на цей момент гравців».