Ультрас «Шахтаря» мовчки підтримували команду і вивісили банер зі зверненням до футболістів 

Футбол України 29 Листопада, 19:14 3541
Ультрас «Шахтаря» мовчки підтримували команду і вивісили банер зі зверненням до футболістів  | 19-27
Фанати донецької команди вирішили покарати свою команду за останні витівки.

На матчі чвертьфіналу Кубка України «Шахтар» - «Верес» у Харкові вболівальники донецької команди вивісили банер, на якому написали: «Наше мовчання красномовніше, ніж ваші пусті слова».

Також ультрас «Шахтаря» мовчки стояли на стадіоні, не скандуючи звичні речівки на підтримку своєї команди.