Сьогодні, 29 листопада, в Харкові донецький «Шахтар» взяв участь в заході на підтримку збройних сил України.
Перед стартом поєдинку 1/4 фіналу Кубка України проти «Вереса» «гірники» вийшли в футболках «Пишаємося». Діти військовослужбовців, які служать в зоні ATO, взяли участь в церемонії супроводу гравців на полі.

Нагадаємо, раніше «Шахтар» заборонив дітям воїнів АТО вийти в футболках «Мій батько - герой», що спричинило масове обурення.
Сподієваємося, що цією акцією «Шахтар» не замилив очі футбольній громадськості та донецька команда у наступному матчі вітчизняного чемпіонату також не забуде про свою любов та повагу до України.