«Поле було відносно непоганої якості. Незважаючи на сніг, м'яке і рівне», - заявив після закінчення гри з Динамо наставник Десни Олександр РЯБОКОНЬ. Також тренер чернігівської команди висловився з приводу змісту матчу: «Хороша гра нікому не потрібна, потрібен результат».
Тренер же Вереса Юрій ВІРТ сприйняв поразку від Шахтаря абсолютно спокійно і пояснив не найбільш бойовий склад своєї команди: «Заслужена перемога гірників. Ми провели ротацію. Розуміли, що за шість днів нам буде складно провести на одному рівні відразу дві гри з Шахтарем... У нас є матч в суботу в чемпіонаті. У ньому нам необхідно зіграти краще і домогтися кращого результату».
У двох інших поєдинках було не все так однозначно, як у зустрічах за участю Динамо і Шахтаря. Зокрема, рульовий Ворскли Василь САЧКО після поразки від Маріуполя пройшовся по своїм підопічним: «Індивідуальна майстерність футболістів залишає бажати кращого. Якщо так і буде тривати, то будемо приймати більш кардинальні рішення».
А його опонент Олександр БАБИЧ зазначив користь від недавнього програшу тій же Ворсклі: «Щось виходило, щось - ні, але в порівнянні з останньою грою в чемпіонаті ми зробили правильні висновки, виконали роботу над помилками».
Коуч Львова Андрій ЧИХ знайшов цілком об'єктивні причини прикрої невдачі з Дніпром-1: «Ми останній матч проводили 11 листопада, відчувалася велика перерва в ігровій практиці. Можливо, цю паузу ми не дуже якісно заповнили, і відповідно у нас на початку гри посипалися травми у футболістів. І так вийшло, що деякі хлопці по ходу гри отримали пошкодження, але ми ліміт замін уже вичерпали».
У свою чергу, тренер Дніпра Дмитро МИХАЙЛЕНКО пояснив таємницю такого жорсткого характеру зустрічі: «Ціна матчу була високою для обох команд, значно вище, ніж на попередніх стадіях турніру, адже на кону був вихід у півфінал Кубка України. Обидві команди були налаштовані на боротьбу і дуже мотивовані, оскільки 1/2-а - це велике досягнення для команди другої ліги».