На сьогоднішньому засіданні Ради ліг обговорювалася реформа системи проведення футбольних чемпіонатів у всіх лігах країни і представлений відповідної проект на сезон 18/19.
Чиновниками планується повернути в УПЛ 16 команд на найближчі три роки. У разі успішного впровадження нового-старого формату, так буде тривати і в майбутньому, - повідомляє Football.ua.
Нагадаємо, що другий рік поспіль в чемпіонаті України беруть участь 12 клубів.