Про це керівник ФК «Шахтар» заявив на прес-конференції, - інформує «Цензор».
«Клуб взагалі проти того, щоб нас хто-небудь втягував в політику! Розумієте, ми граємо для всіх вболівальників, незалежно від партії, світогляду, релігійних переконань і так далі. Тому ми досить жорстко реагуємо, якщо хтось виходить і заявляє від імені «Шахтаря», що підтримує якусь партію або рух. Більше того, ми будемо це дуже серйозно зупиняти. Ми займаємося футболом, а не політикою. Якщо людина когось підтримує, нехай висловлюється від свого імені і не примішує туди «Шахтар». Це наша жорстка позиція», - зазначив Палкін.
Раніше ультрас «Шахтаря» підтримали Євромайдан.
Нагадаємо, вчора ультрас майже всіх футбольних клубів України оголосили про перемир'я в фанатському середовищі, оскільки вважають злочином ворогувати між собою, коли влада воює з громадянами країни.