Михайло Кополовець: «Дії «Шахтаря» попахують дуже неприємними речами»

Футбол України 1 Грудня, 09:55 2858
Михайло Кополовець: «Дії «Шахтаря» попахують дуже неприємними речами» | 19-27
Відомий футболіст прокоментував останній скандал довкола «Шахтаря» і дітей воїнів АТО.
- А чому тут дивуватися, це вже не вперше «Шахтар» до такого опускається, - каже »Експресу» екс-футболіст Михайло Кополовець. - Вони часто не одягають патріотичні майки, забороняють своїм гравцям говорити про політику, забороняють патріотичні пости у соцмережах. Так, це обурює українців і мене в тому числі. Тут вже федерація повинна висловити своє ставлення. Так, «Шахтар» допомагає людям у Донецьку, але я щось не чув, щоб вони допомагали бійцям ЗСУ.

Ви граєте в чемпіонаті України, але не підтримуєте українських патріотичних акцій. Це попахує дуже неприємними речами. Ну гаразд, самі не одягаєте таких футболок. Але дітям чому забороняти? Ви де граєте, хлопці? В якому чемпіонаті?

«Шахтар» розповідає, що Київ не поїхав на матч в Маріуполь. Але ця їхня акція - це в тисячу разів гірше, ніж бойкот «Динамо».