Суперфінал - це буде один матч на нейтральному полі, в якому зустрінуться переможці двох груп другої ліги. Дата і місце проведення суперфіналу в цьому сезоні будуть визначені пізніше.
Також було вирішено, що матчів за третє місце не буде - бронзові нагороди отримають дві команди, що зайняли в своїх групах другі місця.
Цікаво, що в ході обговорення також розглядалася ідея проведення суперфіналу з двох матчів - по одному на полi кожної з команд-учасниць, але клуби проголосували за перший варіант.
Нагадаємо, Друга ліга була розділена на групи А і Б перед стартом цього сезону за територіальною ознакою - в першу групу увійшли команди з заходу і півночі України, в другу - центру, півдня і сходу.
Лідерами на зимову перерву пішли «Агробізнес» (Волочиськ) в групі А і «Дніпро-1» в групі Б.