Нагадаємо, перед матчем з «Динамо» «Десна» зробила пафосну афішу.
«Десна» здивувала відеороликом, який випустила після матчу з «Динамо»
Після гри з «Динамо» в 1/4 Кубка України (0:2) клуб з чернігова опублікував тизер.