Максим Шацьких: «Зараз мало хто дотримується таких навантажень, які були при Лобановському»

Динамо Київ 15 Лютого, 06:52 1018
Максим Шацьких: «Зараз мало хто дотримується таких навантажень, які були при Лобановському»  | 19-27
Найдосвідченіший новобранець ужгородської «Говерли» Максим Шацьких порівняв навантаження часів Лобановського і роботу в команді В'ячеслава Грозного.

Найдосвідченіший новобранець ужгородської «Говерли» Максим Шацьких порівняв навантаження часів Лобановського і роботу в команді В'ячеслава Грозного.

- Звичайно, багато чого змінилося. Зараз мало хто дотримується таких навантажень. Футбол рухається трохи в іншому напрямку, форма набирається зовсім по-іншому - багато роботи з м'ячем, немає набридливої ​​біганини, яка пристойно вимотує. Та й через ігрові серії колектив отримує достатньо серйозне навантаження. Практично у всіх моїх попередніх командах перший збір ішов на роботу без м'яча. У Грозного в цьому плані все дещо по-іншому. На стартовому етапі ми навіть встигли провести кілька контрольних зустрічей, а останній тиждень взагалі грали кожен день. Особисто для мене такий підхід більш цікавий.

Можу сказати, що Грозний дуже амбітний. Наприклад, в кожній грі, який б статус вонане несла, робиться акцент на досягнення позитивного результату. Тим не менше, я б не сказав, що тренер «Говерли» надто суворий. Імпульсивний - однозначно, але це в основному буває під час матчу. Гра закінчується і наставник заспокоюється. Все це робочі моменти, вони повинні мати місце, - сказав Максим в інтерв'ю «Спорт Експрес в Україні».