— Я розумію, що головний арбітр не скасує матч через те, що телеглядачам нічого не видно. Але, може, хоч делегат ФФУ? Я про злісний поєдинок в Полтаві «Ворскла» - «Олександрія», де не можна розібрати ні-чо-го! Ну на фіга таке щастя треба?! - написав Франков у своєму Твіттері.
На скільки поганою була видимість поля під час матчу можна пересвідчитися на даному відео.
Артем Франков: «У матчі «Ворскла» - «Олександрія» не можна розібрати ні-чо-го! Ну на фіга таке щастя потрібно?!»
Головний редактор журналу «Футбол» — про погану видимість під час матчу ворсклян та олександрійців.