- Говорили з хлопцями. Дуже важке сьогодні було поле. І не знаю чому - більшість відчували себе якимись дуже несвіжими. Моментами було дуже важко. І після гри - ні емоцій, ні особливої радості. Звичайно, позначається, що у нас дуже часто матчі. І те, що не завжди були хороші результати, теж впливає. Але зараз ми рухаємося в правильному напрямку і перемагаємо.
Нам діватися нікуди - потрібно знаходити сили. Ми просто робимо свою роботу і сьогодні хотіли порадувати вболівальників, адже це остання домашня гра перед перервою в чемпіонаті. До того ж жахлива погода, і хотілося віддячити тим, хто прийшов, за підтримку.
Вважаю, що результат закономірний. Суперник нічим не здивував, навіть ми очікували від маріупольців набагато більшого. Найголовніше, перемогли, до чого прагнули, - сказав динамівець в ефірі програми «ПроФутбол» на телеканалі «2+2».
Микола Морозюк - про розгром «Маріуполя»
Капітан «Динамо» Микола Морозюк прокоментував перемогу «біло-синіх» в 18-му турі чемпіонату України над «Маріуполем» (5:1).