Веселун Аруна
В п'ятницю «Динамо» провело одне тренування в Marbella Football Center. Першим на тренувальне поле вийшов Олександр Шовковський, відразу за ним - віце-капітан Олег Гусєв. Гравці були поділені на дві групи. У першу увійшли ті, хто брав участь у вчорашньому матчі проти «Марбельї», а в другу - переважно футболісти, які днем раніше вийшли в основі проти «Малаги».

Однак спочатку була «обов'язкова програма» - пробіжка навколо поля, розминка, розтяжка. Для ти, хто вчора грали, тренування продовжилася в полегшеному, відновлюючому режимі. Тут в центрі уваги опинився Лукман Аруна. Підключившись до Рижука, Калитвинцева, Цурікова, Сидорчука і Ягодінскіса, Лукман довго не хотів заходити в центр квадрату, незважаючи на те, що почав вправу пізніше. Завершивши вправу, нігерієць почав активно коментувати те, що відбувалося на сусідньому полі.
Безус і Ярмоленко vs Гармаш та Кравець
А там в цей час відбувалося цікаве протистояння. На міні-полі з футбольним газоном, тенісної розміткою і розділовою сіткою відбувся матч з так званого «теніс-болу».
У поєдинку зійшлися Андрій Ярмоленко і Роман Безус з одного боку і Денис Гармаш та Артем Кравець з іншого.

Протистояння вийшло настільки захоплюючим, що навколо цього майданчика зібралися і невеликі імпровізовані трибуни, в основному з лікарів, масажистів та адміністраторів команди. Спостерігала за перипетіями протистояння і група гравців, яка розтягувалась неподалік під чітким контролем Віталія Кулиби. Однак матч хлопці так і не встигли дограти - час тренування підійшов до кінця за рахунку 2:2.

Відновилися - і знову за роботу
Трохи поспостерігав за грою в теніс-бол і Олег Блохін, проте незабаром після початку партії пішов на велике поле - там в цей час група гравців приступила до відпрацювання тактичних схем.
Відновлення у тих, хто брали участь у грі з «Малагою» проходило вчора, під час спарингу іншої групи з «Марбельєю».
Увечері всіх гравців чекало теоретичне заняття. А вже завтра команда знову тренуватиметься у футбольному центрі двічі - вранці і ввечері.
У неділю у «біло-синіх» запланована остання контрольна гра на цьому зборі проти болгарського клубу «Любімєц».