Про це повідомив президент клубу Ігор Суркіс:
«У нас, як завжди, буде два збори в Марбельї, тільки в різних готелях. Це хороші п'ятизіркові готелі, в яких створені найкращі умови, щоб команда підготувалася до весняної частини сезону і матчів в першій шістці, всі побажання тренерів враховані.
Також хочеться, щоб в єврокубках ми пройшли якомога далі. Природно, будуть і спаринги, вся інформація про суперників і датах зборів є у Олександра Хацкевича», - сказав Суркіс офіційному сайту.