Зігравши 20 лютого в Києві перший поєдинок з «кажанами», команда Олега Блохіна повернеться до Іспанії, де вона зараз готується до другої частини сезону. Цього разу місцем базування «Динамо» обрано не звичну Марбелью, а Ла Мангу - саме тут кияни проведуть короткостроковий тренувальний збір і, за попередньою інформацією, зіграють один контрольний поєдинок.
26 лютого «Динамо» перебереться до Валенсії, де на день пізніше проведе матч-відповідь за право виходу в 1/8 фіналу Ліги Європи.
