Янко Сімович більше не є гравцем київського «Динамо» - повідомляє Vijesti online.
Гравець вирішив розірвати контакт з київським клубом і приступив до пошуку нового місця роботи.
В «Динамо» чорногорський захисник перейшов у 2012-му році. За основну команду так і не зіграв жодного матчу. Більшу частину часу гравець провів у «Динамо-2» і протягом кількох місяців виступав в київському «Арсеналі» на правах оренди.