Сидорчук відвідав бійців АТО у військовому госпіталі

Динамо Київ 5 Грудня, 09:47 1036
Сидорчук відвідав бійців АТО у військовому госпіталі | 19-27
​Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук разом з представником руху WBC та волонтерами завітали до «Головного військового клінічного госпіталю», щоб відвідати бійців, які отримали поранення під час війни на Донбасі.

Бійцям були передані сувенірні м'ячі, журнали з автографами, фрукти та інша необхідна допомога.

Нагадаємо, що напередодні Олег Лужний, Микола Морозюк, Євген Хачеріді, Максим Коваль, Віктор Циганков та Володимир Шепелєв також відвідали поранених героїв.