Головний тренер «Марбельї» Хайме Моліна прокоментував поразку своїх підопічних у грі проти київського «Динамо»
«Мені сподобалося, як зіграв Манзі. Він створив два хороших гольових моменти. Один нейтралізував воротар, другий привів до автоголу Ленса. А взагалі ми показали хорошу гру проти учасника Ліги Європи, в складі якого вийшло немало гравців основи, - сказав Хайме в інтерв'ю спортивному виданню Marbella 24 Horas.