Тренер «Марбельї»: Ми добре зіграли проти учасника Ліги Європи

Динамо Київ 15 Лютого, 18:50 742
Тренер «Марбельї»: Ми добре зіграли проти учасника Ліги Європи     | 19-27
Головний тренер «Марбельї» Хайме Моліна прокоментував поразку своїх підопічних у грі проти київського «Динамо»

Головний тренер «Марбельї» Хайме Моліна прокоментував поразку своїх підопічних у грі проти київського «Динамо»

«Мені сподобалося, як зіграв Манзі. Він створив два хороших гольових моменти. Один нейтралізував воротар, другий привів до автоголу Ленса. А взагалі ми показали хорошу гру проти учасника Ліги Європи, в складі якого вийшло немало гравців основи, - сказав Хайме в інтерв'ю спортивному виданню Marbella 24 Horas.