Голкіпер луганської Зорі поділився очікуваннями від матчу проти Атлетіка у 6 турі Ліги Європи.
«Особисто я очікую завтра хорошої гри. Нам вдалося на виїзді виграти і
завтра нам ще більш важлива буде перемога, тому ми докладемо всіх
зусиль, щоб виграти!
Я б не сказав, що нас щось турбує. Ми
готувалися до завтрашнього матчу, розбирали гру. Подобається те, що
команда грає в технічний атакуючий футбол, вони люблять контроль м'яча, а
це цікаво завжди для глядача. Про слабкі сторони я говорити не буду. Ми
постараємося своєю грою вказати на ці слабкі сторони.
Я не думаю, що погода вплине на гру. А щоб взяти три очки завтра,
потрібно буде убезпечити власні ворота. Крім того, ми непогано граємо на
контратаці. Але моя головна задача – убезпечити ворота.
Безумовно,
є хвилювання. Багато що на кону. Але для кожного з нас це дуже
відповідально – зіграти в такому матчі, який може стати історичним, якщо
нам вдасться пройти далі. Це дуже хвилююче для кожного футболіста
зіграти в такій грі, при такому напруженні емоцій».