На вчорашньому матчі Ліги чемпіонів проти «Шахтаря» фанати «Манчестер Сіті» розтягнули банер «Слава героям АТО from Man City».

На вчорашньому матчі Ліги чемпіонів проти «Шахтаря» фанати «Манчестер Сіті» розтягнули банер «Слава героям АТО from Man City».
