Юрій Сьомін: «Друга поразка поспіль - це робочий момент»

Динамо Київ 16 Лютого, 10:16 801
Юрій Сьомін: «Друга поразка поспіль - це робочий момент»  | 19-27
Колишній головний тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін, який зараз очолює «Габалу», запевняє, що все «йде за планом» і ніякого конфлікту з вболівальниками немає.

- Вперше про це чую. Це помилкова інформація. Жодних ексцесів після матчу не сталося - все було спокійно. Марат Ізмайлов і відчуває себе добре, і грає досить непогано. Друга поспіль поразка - це робочий момент. Ми не відстали від групи лідерів, і вся боротьба в чемпіонаті Азербайджану ще попереду. Ніхто й не припускав, що «Габала» буде весь час вигравати. У нас абсолютно нова команда, дуже багато нових футболістів. Все йде за планом, - цитує Сьоміна ИТАР-ТАСС.