Олег Блохін: «Валенсія має перевагу»

Динамо Київ 16 Лютого, 17:12 1948
Олег Блохін: «Валенсія має перевагу»     | 19-27
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін вважає «Валенсію» фаворитом очного протистояння в ігровому плані. Про це фахівець сказав каналу «Футбол 1».

Головний тренер «Динамо» Олег Блохін вважає «Валенсію» фаворитом очного протистояння в ігровому плані. Про це фахівець сказав каналу «Футбол 1».

- Я думаю, що все-таки має перевагу «Валенсія». Як би ми не грали товариські ігри, вони не йдуть ні в яке порівняння з чемпіонатом - нашим або іспанським. Тут вони мають перевагу. Ігровий тонус є ігровий тонус, - цитує Блохіна Терикон.