Олег Блохін: «Не буду проти, якщо ми будемо так грати проти «Валенсії»

Динамо Київ 16 Лютого, 19:10 1963
Олег Блохін: «Не буду проти, якщо ми будемо так грати проти «Валенсії»     | 19-27
Головний тренер «Динамо» дає коментар щодо матчу-знущання над болгарським «Любимцем».

- Хлопці серйозно поставилися до цієї гри. Хоча суперник, звичайно, не відповідає нашому рівню. Але і в такій грі ми все-таки награли певні комбінації і схеми. Тому збір завершили на хорошій ноті. Давно стільки не забивали. Хлопцям потрібно було це відчути. Хоча ще стільки ж не забили. Значить, є над чим працювати.

- Сьогодні команда відпрацьовувала модель атакуючого футболу? Адже «Динамо» грало, по суті, «без воротаря»...

- Хороша модель. Я не буду проти, якщо ми будемо так грати проти «Валенсії».