Артем Франков: виграли у лівого складу «Малаги» і зірку схопили?

Динамо Київ 16 Лютого, 19:42 1430
Артем Франков: виграли у лівого складу «Малаги» і зірку схопили?  | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» спускає з небес вболівальників «Динамо» та звертає увагу на купу проблем у стані киян.

Головний редактор журналу «Футбол» спускає з небес вболівальників «Динамо» та звертає увагу на купу проблем у стані киян.

Артем Франков у своїй конференції на matchday.com.ua висловив свою думку щодо підсумків підготовчих зборів «Динамо» у Марбельї.

- Щодо «Динамо» Суркіса. Гравці старанно працюють і причин для критики поки немає. Почав утворюватися колектив - ніколи не бачив раніше, що б гравці захищали один одного в спірних ситуаціях під час гри. Приємно бачити, як вони поспішають на допомогу своєму товаришеві по команді. Це вістка про те, що у нас буде команда. Результат може бути різний, але головне щоб на полі всі віддавалися грі і билися до кінця. Можна пробачити поразку, але не можна пробачити байдужість до результату під час гри.

- За Динамо - чи не провис лівий фланг оборони, чому не видно Калітвінцева, який реальний стан ряду провідних гравців, що це за переможний рапорт після перемоги над лівим складом Малаги...

Одним словом, як завжди - ні про що всі ці контрольні матчі загалом не говорять.