Віктор Вацко: «Оренда Юссуфа - грамотне і зважене рішення»

Динамо Київ 17 Лютого, 06:27 1355
Віктор Вацко: «Оренда Юссуфа - грамотне і зважене рішення»    | 19-27
Відомий український телекоментатор Віктор Вацко вважає, що оренда Юссуфа не стане підсиленням прямого конкурента «Динамо».

Відомий український телекоментатор Віктор Вацко вважає, що оренда Юссуфа не стане підсиленням прямого конкурента «Динамо».

- Вікторе, як вважаєте, оренда «дідуся» Юссуфа в «Металіст» - це «форс-мажор» чи зайвий доказ трансферної безнадії харків'ян? Ну як тут не згадати слова Луческу про те, що «Шахтар» не може підсилювати конкурента. Навіть якщо це воротар іншого клубу...

- На мій погляд, це досить грамотне і зважене рішення у «форс-мажорній» ситуації.

Моледо випадає, за словами Маркевича, на місяць. Купувати нового гравця резону, очевидно, «Металіст» не бачить, тому що:

а) Якщо й потрібен центрбек на постійній основі, то українець, а їх на ринку якісних і доступних немає.

б) Маркевич розраховує в першу чергу на пару Моледо - Папа, тому доцільності витрачати великі гроші на іноземного конкурента не бачить.

На мій погляд, оренда Юссуфа - це виключно підстраховка. Андрій Березовчук - досить якісний і досвідчений футболіст, щоб підмінити Моледо. Юс, в свою чергу, адаптований до країни, чемпіонату і має солідний досвід. Тобто зможе виручити в разі чого.

Якщо Юссуф грав за дубль навіть під час виличезної кадрової кризи в «Динамо», очевидно, що його розглядають не як підсилення конкурента, а навпаки? ;), - пише Вaцко на своїй прес-конференції на MatchDay.