«Динамо» знову передало допомогу до госпіталю з пораненими воїнами

Динамо Київ 12 Грудня, 08:12 945
«Динамо» знову передало допомогу до госпіталю з пораненими воїнами | 19-27
У четвер у останньому домашньому матчі цього року, заключній грі групового раунду Ліги Європи проти сербського «Партизана», напевно, найпалкішими вболівальниками «Динамо» у скай-боксах були поранені воїни АТО, які проходять реабілітацію у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

Для багатьох із них це був перший матч, який вони побачили наживо на «Олімпійському», та ще й у таких найкомфортніших умовах – з vip-ложі. Здійсненню цієї маленької мрії вболівальників «Динамо» посприяв президент ФК «Динамо» Ігор Михайлович Суркіс, а також футболісти першої команди, які нещодавно провідували поранених бійців і запросили їх на матч.

Поранених супроводжувала волонтер Наталія Юсупова, й Ігор Михайлович, поспілкувавшись, потиснувши руку кожному з гостей та вручивши їм подарунки, у першу чергу спитав у неї про новий борт поранених, який прибув до столичного шпиталю, та пообіцяв передати чергову допомогу – все, у чому є потреба у тих, хто прибуває з фронту на лікування.

І вже наступного дня, у п’ятницю ввечері, представники клубу зібрали та доставили до Головного військового клінічного госпіталю найнеобхідніші речі.

Ще одну частину допомоги від клубу відправили зі стадіону в понеділок. Це і продукти харчування, і засоби особистої гігієни, і одяг. А також – теплі зимові речі та подарунки від клубу.

Найбільше поранені зраділи спортивним сумкам із одягом та взуттям – й ті з них, хто має менші поранення та вже може ходити, одразу почали приміряти на себе ці речі.

В одній із палат вже навіть встановили різдвяну ялинку, тож пакунки з емблемою футбольного клубу «Динамо» стали справжніми «подарунками під ялинку» напередодні новорічних свят.

Всі, хто вболіває за «Динамо», отримали футбольні м’ячі із підписами гравців команди. Безумовно, про такий сувенір мріє багато любителів футболу. Поранені, яким лікарі дозволили за станом здоров’я відвідати матч на «Олімпійському», досі були під враженням від незабутньої атмосфери домашнього матчу «біло-синіх» та почали жваво обговорювати його перипетії.

На жаль, не мала можливості потрапити на останній домашній матч «Динамо» у цьому році тяжкопоранена захисниця нашого кордону Галина, про яку ми писали раніше – днями вона перенесла чергову операцію. Однак сьогодні вона була найщасливішою у шпиталі – президент Фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко передав їй особистий презент від футболістів нашої команди – ігрову футболку з їхніми автографами.

Галя була щиро вражена такою увагою та виразила надію, що прийде на перший матч нашого клубу після зимової перерви. Сподіваємося, її бажання неодмінно здійсниться.

Про ініціативу чергового візиту до військового шпиталю розповів президент Фан-клубу Сергій Михайленко:

- Ігор Михайлович прочитав, що до шпиталю прибув черговий борт з тяжкопораненими воїнами АТО і попрохав волонтерів скласти список усіх необхідних речей. Вже у п’ятницю ввечері перша частина допомоги від клубу була передана до госпіталю. Сьогодні ми привезли ще одну частину. Це теплий зимовий одяг, зручне взуття, спортивні костюми, різноманітні продукти харчування, засоби гігієни – все те, про що прохали волонтери. А також подарунки від клубу, від наших гравців, які дуже піклуються про поранених. Усі футболісти передавали побажання якомога швидшого одужання пораненим. Наш клуб не припиняє піклуватися про наших Героїв, вони завжди можуть розраховувати на нашу допомогу та підтримку!