У трьох випадках це вдавалося «Динамо», в двох - «Металісту» і «Шахтарю», в одному - «Дніпру».
До слова, динамівці, 15 раз вразивши ворота суперників, встановили особистий рекорд результативності, на 3 м'ячі перевершивши попереднє досягнення трирічної давності.
Серед наших команд більше голів у груповому турнірі Ліги Європи забивали тільки «Шахтар» - 21 (2016/17) і «Дніпро» - 16 (2012/13).