- За період тренерської діяльності у вас були різні підопічні, в тому числі неслухняні. З ким було найбільше проблем?
- У «Динамо» - з Діого Рінконом. Цей бразилець, безумовно, дуже талановитий гравець, але міг дозволити собі запізнитися на найважливіші збори напередодні матчів Ліги чемпіонів днів на 10, та й до того ж прибути із зайвою вагою. Я ж дотримуюся такої думки - який би не був обдарований футболіст, підводити команду він не має права.
- З Алієвим і Мілевським воювали?
- Викликав їх до себе, карав, штрафував. Багато разів їм казав: «У вас гарні дані. Візьміться за голову, з вас можуть вийти хороші футболісти. Пересильте себе! Коли завершите з футболом - будуть вам і нічні клуби, і дискотеки, і ресторани».