Тепер Славутич-Арена зможе приймати міжнародні матчі. Для цього міська рада використала 8 мільйонів гривень. Стадіон був оснащений новою пропускною системою з 14 турнікетами.
Керівництво Славутич-Арени запевнило, що до наступного сезону стадіон повністю відповідатиме всім стандартам і вимогам УЄФА. Це дозволить проводити в Запоріжжі матчі збірних та єврокубків. Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької міської ради.
Нагадаємо, що на Славутич-Арені свої матчі в УПЛ та Кубку України грає Зоря. Поєдинки Ліги Європи луганський клуб в минулому сезоні проводив в Одесі, а в поточному – у Львові.