«Шахтар» дістав. Як донецький клуб зіпсував з усіма відносини

Футбол України 12 Грудня, 19:46 7832
«Шахтар» дістав. Як донецький клуб зіпсував з усіма відносини | 19-27
Донецький «Шахтар» в останні кілька місяців встиг стати найконфліктнішим клубом країни і налаштувати проти себе уболівальників, патріотів, воїнів АТО, а також тренерів і гравців. Факти ICTV згадують причини всіх конфліктів донецької команди.

Відмова включити гімн перед матчем УПЛ.

У матчі 4-го туру УПЛ Шахтар – ФК Маріуполь гірники першими порушили негласне правило програвати державний гімн перед іграми чемпіонату України. Це викликало чималий резонанс і донецький клуб почали звинувачувати у “зраді” навіть перші особи країни.

Відмова надягати футболки на підтримку ветеранів АТО

У матчі 17-го туру УПЛ Олімпік – Шахтар гірники першим з українських клубів відмовився підтримувати ветеранів АТО, заборонивши своїм футболістам надягати відповідні футболки. Більш того, генеральний директор Шахтар назвав подібну акцію – приниженням імені донецького клубу.

Як наслідок, Шахтар навів на себе цілу серію критичних стріл від патріотично налаштованих уболівальників, ветеранів АТО і футбольної громадськості.

Похожее изображение

Жорстка критика рефері матчу Зоря – Шахтар

Представників донецької команди дуже обурило рішення Сергія Бойка вилучити відразу трьох гравців Шахтаря в матчі проти луганської Зорі, якій чинний чемпіон у 8-х поступився – 1:2.

В ефірі програми Великий футбол ведучий Олександр Денисов охарактеризував суддівство Бойка таким, що “З таким суддівством ми опиняємося в плацкартному вагоні на бічній верхній полиці біля туалету”. А генеральний директор гірників Сергій Палкін і зовсім порадив коучу Паулу Фонсеці побити арбітра.

У свою чергу, дії Сергія Бойко на комітеті арбітрів були виправдані, а футболісти, тренери та експерти засудили таку поведінку донецької сторони.