- «Динамо» забило «Любимцю» вісім «сухих» м'ячів. Задоволені?
- Я буду задоволений тільки тоді, коли ми «Валенсію» пройдемо. Зараз тренер повинен бути задоволений. Для мене головне результат.
- У грі з «Валенсією» «Динамо» через дискваліфікацію не допоможуть Мбокані і Ярмоленко. Наскільки це серйозна втрата?
- Втрата величезна, але треба її компенсувати іншими гравцями. У нас же не 11 футболістів. Інші повинні виходити і грати. Тому я не бачу жодних проблем. Команда рівня «Динамо» Київ не має залежити від одного або двох гравців.
- Як оціните камбек Кравця, який забив чимало голів на зборах?
- Тренерський штаб ним задоволений. Я буду задоволений, якщо він вийде в матчі з «Валенсією» і заб'є пару голів.
- Проясніть ситуацію з орендою Юссуфа в «Металіст»?
- Ми зараз у стадії переговорів. Але якщо вони дійсно хочуть його, ми не заперечуємо, будь ласка. Юссуф - дуже хороший футболіст, але він не отримує постійну ігрову практику в «Динамо». Думаю, будь-якій команді він стане в нагоді.
- Чи справді клуб підписав екс- тренера з фізпідготовки «Рубіна» Рауля Ріанчо?
- Так, він дійсно в команді. Це була ініціатива Реброва, який його добре знає і запропонував його кандидатуру Блохіну. Рауль - кваліфікований тренер, і ми прийняли рішення укласти з ним угоду, поки до кінця сезону, але з можливістю пролонгації.
- У зв'язку з приходом Ріанчо пліткують, що не за горами поява в «Динамо» та екс-головного тренера «Рубіна» Бердиєва...
- Ні з чим це не пов'язуйте. Ребров працював з іспанцем і запропонував його Блохіну. Більше нічого.
Переклад - 1927.