Роман Бебех: «Перехід Юссуфа - це провал «Металіста»

Динамо Київ 17 Лютого, 13:54 1814
Роман Бебех: «Перехід Юссуфа - це провал «Металіста»     | 19-27
Не одне ж «Динамо» брудКоментатор телеканалу «2+2» та журналіст програми «Профутбол» Роман Бебех у своєму Twitter передає привіт селекційній службі «Металіста».ом поливати.

Коментатор телеканалу «2+2» та журналіст програми «Профутбол» Роман Бебех у своєму Twitter передає привіт селекційній службі «Металіста».

«Для мене перехід Юссуфа - це провал «Металіста». Я бачив його за «Динамо-2» пів року тому. У нього є досвід, але головне питання скільки йому років?

І за «Динамо-2» він не особливо яскраво виглядав, але краще за Алієва.

І тепер головне питання: «Це робота нового спортивного директора Франка Арнесена?» Це він має додати солідності клубу? Чи ми щось неправильно зрозуміли», - підсумував Роман Бебех.