«Динамо» отримає майже 80 тис. євро за програмою розподілу штрафів ФФП

Динамо Київ 13 Грудня, 18:36 3201
«Динамо» отримає майже 80 тис. євро за програмою розподілу штрафів ФФП | 19-27
Як інформує офіційний сайт УЄФА, кошти, отримані у вигляді штрафів за порушення правил фінансового «фейр-плей» в минулому сезоні, були перерозподілені між учасниками Ліги чемпіонів УЄФА 2016/17 і Ліги Європи УЄФА 2016/17.

Згідно з рішенням Виконавчого комітету УЄФА від вересня 2014 року, 80% штрафів за порушення правил фінансового «фейр-плей» порівну розподіляються між учасниками групових етапів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА, а решта 20% - між клубами, які вибули в кваліфікації цих турнірів.

Клуби, з якими укладені мирові угоди або які в сезоні 2016/17 піддалися санкціям в рамках правил ФФП, не можуть претендувати на ці виплати. У сезоні 2016/17 було зібрано штрафів на загальну суму 6,363 млн євро. Ці кошти були розподілені в такому порядку:

- 80% (5 090 400 євро) серед учасників групового етапу ЛЧ / ЛЄ (65) = приблизно 78 300 євро кожному клубу;

- 20% (1 272 600 євро) серед учасників кваліфікації ЛЧ / ЛЄ (149) = приблизно 8 540 євро кожному клубу.

Таким чином, «Шахтар», «Динамо» і «Зоря» отримають по 78 300 євро, а «Ворскла» і «Олександрія» - по 8 540 євро.