Нападник дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов підсумував результати навчально-тренувальних зборів.
"У цілому, збір пройшов добре. Ми непогано попрацювали. Було багато спарингів. Добре зіграли, підготувалися. Чекаємо 20 лютого.
Матч з московським «Динамо»? Поразки бувають завжди, але на зборах вони не мають особливого значення. Так, звичайно, було неприємно, але це неважливо», - сказав Євген Селезньов.