Селезньов: Чекаємо на матч із «Тоттенхемом»

Футбол України 17 Лютого, 14:57 692
Селезньов: Чекаємо на матч із «Тоттенхемом»  | 19-27
Нападник дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов підсумував результати навчально-тренувальних зборів.

Нападник дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов підсумував результати навчально-тренувальних зборів.

"У цілому, збір пройшов добре. Ми непогано попрацювали. Було багато спарингів. Добре зіграли, підготувалися. Чекаємо 20 лютого.

Матч з московським «Динамо»? Поразки бувають завжди, але на зборах вони не мають особливого значення. Так, звичайно, було неприємно, але це неважливо», - сказав Євген Селезньов.