Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував останні події в Україні та завпевнив валенсійців, що їм нічого боятися про свою безпеку в нашій столиці.
«Валенсії» немає чого боятися під час свого візиту до Києва, де їй буде протистояти київське «Динамо» в 1/16 Ліги Європи», - говорить президент найтитулованішого українського клубу.
«Я хочу запевнити футбольний клуб «Валенсія», його президента, всіх футболістів іспанської команди, що Київ - це гостинне місто. Тут нічого вам не загрожує, і ви можете спокійно приїхати до столиці України, - сказав Суркіс в телефонній розмові журналісту «Superdeporte».
Ігор Суркіс, який є президентом «Динамо» із 2002 року, підкреслив, що гра відбуватиметься на стадіоні НСК «Олімпійський», що знаходиться приблизно в 4-ох кілометрах від місця, де відбуваються протести мітингувальників проти влади. «Дякуючи Богу, що все заспокоїлося. У Києві були кілька дуже напружених днів, але зараз мирні протести знаходяться далеко від стадіону», - сказав він.
«Олімпійський» стадіон Києва, відомий також як Центральний стадіон, був головною ареною фіналу Чемпіонату Європи 2012 року між Іспанією та Італією (4-0), - зазначає іспаснька преса.
«Доступ до стадіону є вільним. Члени делегації «Валенсії» можуть дозволити собі зробити екскурсію по місту. Тут немає жодних причин для занепокоєння. В місті тепер все стихло», - сказав Ігор Суркіс.
«Основні протести відбуваютья якраз біля другого стадіону «Динамо», що знаходиться на вулиці Грушевського. Стадіон отримав свою назву від легендарного радянського та українського тренера Валерія Васильовача Лобановського - тренера київського «Динамо». Також наш основний офіс знаходиться в цьому ж місці, на вулиці Грушевського. Хочу запевнити, що в даний момент тут все дуже тихо та спокійно. Інспектори УЄФА були в Києві тут тиждень тому і зробили висновки, що немає жодних проблем в тому, щоб ця гра відбулась саме в Києві».
Також Ігор Суркіс не захотів коментувати можливість того, що «Валенсія» відмовиться проводити своє тренування, побоюючись протестів.
«Ми поважаємо «Валенсію». Це завжди сильна команда, незалежно від сезону. Це один із провідних лідерів європейського футболу», - зазначив Ігор.
Що стосується своєї команди, президент «Динамо» сказав, що вона стає все сильнішою, як фізично, так і психологічно, оскільки вже кілька тижнів проходять командні збори в Іспанії. Граються товариські матчі. «Ми сподіваємось, шо стадіон буде повністю заповненим. Проте, все залежитатиме від погоди. Наразі у нас 8 градусів вище нуля», - підсумував Ігор Суркіс.