«Металіст» орендує Юссуфа до кінця 2014 року

Динамо Київ 17 Лютого, 16:53 864
«Металіст» орендує Юссуфа до кінця 2014 року    | 19-27
Київське «Динамо» прийняло пропозицію харківського «Металіста» відпустити в оренду захисника команди, нігерійця Айілу Юссуфа.

За інформацією «Чемпіонат.сom», угоду між клубами вже досягнуто. Зараз залишилося тільки узгодити умови особистого контракту вже між Юссуфом і харківським клубом, оскільки у нігерійця діючий контракт з «Динамо» і столичний клуб виплачує йому зарплату незважаючи на те, що легіонер не проходить до складу першої команди.

За умовами оренди, в харківський клуб Юссуф перейде до кінця 2014 року. Якраз до цього часу закінчиться і угода футболіста з «Динамо». У 2013 році нігерієць так само на правах оренди виступав у турецькому клубі «Ордуспор». Нагадаємо, що «Металіст» зайнявся пошуком центрального захисника в терміновому порядку після того, як травму на зборах отримав бразилець Моледо.