Джермейн Ленс: «Ми ділимо з «Металістом» друге і третє місця. Це нормально»

Динамо Київ 17 Лютого, 17:57 1030
Джермейн Ленс: «Ми ділимо з «Металістом» друге і третє місця. Це нормально»  | 19-27
Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про боротьбу за чемпіонство та «мовний бар’єр» у команді.

Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про боротьбу за чемпіонство та «мовний барєр» у команді.

«Зараз ми з «Металістом» ділимо друге і третє місця. Це нормально. Важливішим є те, що гравці команди розуміють один одного».

«Я більше спілкуюся з легіонерами, які говорять англійською, але і з іншими хлопцями ми легко знаходимо спільну мову».

«У ЗМІ часто пишуть, що є кілька клубів, які цікавляться мною. Вважаю, що такий інтерес є дійсно важливим», - сказав Джермейн «Динамо» Київ Web TV.