Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про боротьбу за чемпіонство та «мовний бар’єр» у команді.
«Зараз ми з «Металістом» ділимо друге і третє місця. Це нормально. Важливішим є те, що гравці команди розуміють один одного».
«Я більше спілкуюся з легіонерами, які говорять англійською, але і з іншими хлопцями ми легко знаходимо спільну мову».
«У ЗМІ часто пишуть, що є кілька клубів, які цікавляться мною. Вважаю, що такий інтерес є дійсно важливим», - сказав Джермейн «Динамо» Київ Web TV.