Олександр Рибка: «Отримали емоційний заряд перед «Валенсією»

Динамо Київ 18 Лютого, 06:20 990
Олександр Рибка: «Отримали емоційний заряд перед «Валенсією»    | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка прокоментував каналу «Футбол 1» перемогу над болгарським «Любимцем» (8:0), а також розповів про пошкодження Домагоя Віди, яке хорват отримав у цьому матчі.

- Потренувалися, багато голів забили. Над реалізацією попрацювали. Нормально, отримали емоційний, хороший заряд перед «Валенсією». Краще грати, ніж тренуватися.

Віда зіткнувся головою, нічого серйозного. Думаю, буде готовий до «Валенсії». Зробили заміну, напевно, спеціально для того, щоб його поберегти, - припустив Рибка.